Avaleht

Kõik saab korda

Avarii korral

Avarii korral

Lase meil hoolitseda selle eest, et Sul on õnnetuse juhtudes üks mure vähem.

 

Kiire kahjukäsitlus, kontrollitud varuosad, kindel tööde kvaliteet ja asendusauto remondi ajaks on see, mis teeb Autokliinikust koha, kuhu tuua oma sõiduk. Meie töökojas remonditakse oskustega kõiki automarke. Samuti säilib peale meie remonttöid sõiduki garantii.

Kui vajad remonttööde ajaks vahetusautot, siis seda tasub mainida hetkel, kui broneerid meiega remondiaega. Meie asjatundlikud kahjukäsitlejad aitavad Sind selles ja kõikides teistes küsimustes, mis on seotud sõiduki remontimisega.

 

Helista meile või võta meiega ühendust e-kirja teel.

 

Juhul kui soovid, et meie ise võtaksime Sinuga ühendust, või pakkumist e-kirja teel, siis palun täida allolev vorm.

MEIE TEENUSED

Meie teenused

1. Kahjukäsitlus

Tekkinud kahju hindamiseks eelnevalt aega broneerima ei pea. Meie kahjukäsitlejad ootavad Sind igal tööpäeval 9st hommikul kuni 17ni õhtul

Kahju juhtudes saad pöörduda otse meie poole. Käsitlejad fikseerivad sõidukile tekkinud vigastused, teevad vajalikud koopiad dokumentidest ning aitavad Sul täita kahjuavalduse. Koos kahjuavalduse täitmisega kulub käsitlusprotsessi peale tavaliselt 20 minutit. Kogu materjal koos koostatud kahjukalkulatsiooniga saadetakse otse kindlustusseltsile. Kui Sul on juba eelnevalt täidetud kahjuavaldus, siis piisab vaid sellest, et hindame sõidukile tekkinud kahju.

Kui Sa soovid eelnevalt täita kahjuavalduse, siis saad seda teha siin.

 

2. Sõidukite värvimine

Kõik värvitööde teenused teostame oma töökojas. Võtame igat tööd kui võimalust näidata, milline on tasemel värvimine ja teenindus. Ka Sinu vanem sõiduk saab sama kvaliteetse tulemuse kui uus.

Oma töös kasutame tänapäevast tehnoloogiat ja materjale. Cromax Pro värvid tagavad õige värvisobivuse ja tera ning Spectral lakk annab tehtud tööle väärilise viimistluse. Värvitooni valimisel kasutame sõiduki tehase värvikoodi ja kontrollime selle üle spetsiaalse Spektroled valgusega.

 

3. Komplekteerimine, Plekitöö ja Kerevenitus

Komplekteerimine ja plekitöö on värvitööde juures üks lahutamatu osa. Kõik detailid, mis lähevad värvimisse, tuleb enne komplekteerida ning vajadusel õgvendada. Raskemate avariide puhul kontrollime üle sõiduki kere diagonaalid ning vajatusel tõmbame need omale kohale tagasi kasutades Autorobot XLS kerevenituspinki. Peale kerepindade taastamist katame need koheselt epoksiid-krundiga ning detaili sisepindadele teeme korrosioonitõrje.

 

4. Klaasikahju

Kirgas ja terve esiklaas tagab hea nähtavuse iga ilmaga. Klaaside vahetus kuulub meie igapäeva töö juurde. Nende eemaldamiseks kasutame uudset Teroson Multicut tööriista. Selliselt klaase vahetades kaitseme sinu sõiduki kere ja klaasi ümber asuvaid polstreid füüsilise vigastuse eest.

Asendusauto

Sõida edasi

Kui tood oma auto meile remonti,
ei pea sõidud ära jääma..

 

Kui Sul on vaja remonttööde ajaks vahetusautot, siis me saame selle Sulle broneerida. Anna meile oma soovist teada, kui planeerime remondiaega. Niimoodi saame olla kindlad, et asendusauto on Sind ootamas kui tood oma sõiduki remonti. Asendussõiduki anname Sulle kasutada remonttööde ajaks ning selle tagastad meile siis, kui tuled järgi oma remonditud autole.

Asendusauto rentija kohustused:

  • Rendiauto kütuse eest tasumine ja auto tagastamine sama kütuse määraga nagu see oli üleandmisel.
  • Tasuda kõik rendiperioodil tekitatud trahvid –  nt. parkimise ja liikluskaamera trahvid.
  • Sõiduki tagastamisel tasuma 10 eurot auto puhastamise eest.
  • Sõiduki kahjujuhtumi korral tasuma meile 190eurot omavastutuse tasu. Juhul kui tekkinud õnnetuses on süüdi teine osapool, siis tagastame tasutud summa.
Meeskond

Tunneme oma asja

Me oskame ja tahame olla Sulle abiks.

 

Kvaliteetsed materjalid, tööriistad ning kindel ja professionaalne meeskond on taganud Autokliiniku edu läbi aastate, ja viinud kümne suurema värvi- ja plekitöökoja hulka Eestis. Mõistame, et kiire elutempo juures on keeruline olla ilma oma igapäevase sõidukita. Remonttööde kiirus ja asendusauto võimalus aitab väärtustada meie klientide aega. Oleme kõikide kindlustusseltside poolt aktsepteeritud partner ning meie teenuseid kasutavad ka Eesti suurfirmade autopargid ning liisingufirmad.

Kui Sul peaks juhtuma oma sõidukiga kahju, siis võta meiega ühendust, meie aitame Sind.

Kontakt

Saame kokku

Autokliinik OÜ. Seebi 22, 11314 Tallinn, ESTONIA

 

Alates 2021 käsitleme kõik kahjud mobiilselt. Kontoris viibime täpselt, siis kui eelnevalt vastavalt on

kokku lepitud. Meie mobiilne ja operatiivne kahjukäsitlus on aktiivne tööpäeviti E-R 9:00-16:00

Kahju korral helista 50 99 604. Leiame koos parima aja ja koha millal tekkinud kahju hinnata.

 

Sõidu juhis meie töökotta avaneb siit.

 

Tagasi ülesse